Wytworna oraz współczesna moda dla dam dojrzałych

Elegancka i współczesna moda dla dam dojrzałych
50-tka na karku to najlepszy czas do powtórnej oceny własnej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na powierzchni dziesięcioleci. Jednakże nasze wybory traktujące mody nie zawsze za tym nadążały. Jednakże zapomnij o sztywnych zasadach! Potrzebujesz tylko kilku wskazówek, by posiadać bardzo dobry styl oraz czuć się odpowiednio we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej mieści się główna lista bazowych wskazówek dla kobiet, które chcą w tym wieku wyglądać elegancko, żwawo, młodzieńczo oraz porządnie.

Co powinno się znaleźć w szafie damy dojrzałej?
Czarne jeansy, najporządniej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have - tym o wiele bardziej, iż to opcja obuwia na nieomal każdą okazję. Zakładając je upewnij się, że jeansy porządnie przylegają (z niewielką rozciągliwością) do pośladków oraz bioder. W razie wymogu - załóż pas. Ciemne jeansy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to przyjaciel kobiety w dowolnym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dopasowana kurtka również powinna się odkryć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, lecz należy też wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do jeansów, spódnic, sukni, spodni - wszystkiego! Przyda Tobie się w szafie też czarna ołówkowa spódnica - wybór uniwersalny, wytworny oraz zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na umowną okazję oraz upewnij się, iż jest lekko ciągliwa i drapowana, lecz nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami i botkami bądź też lakierowanymi czółenkami będzie opisywać się modnie oraz szykownie.